Papierové vreckovky

Na chvíľu zaspala. Schúlená, so zavretými očami, ho podvedome cítila. Nielen ako ju zozadu objíma, ale aj jeho dych na jej šiji. Jeho semeno jej pomaly vyteká z pošvy von. Má zakázané očistiť sa, keď do nej vyvrcholí.

Dotyky jeho pier ju opäť prebúdzajú. Bozkáva jej krk tam, kde začínajú rásť vlasy. Jeho dlaň kĺže z ramena k podpazušiu, smerom k jej bokom. Keď jej špičkami prstov prechádza okolo vonkajšej strany prsníka, zježia sa jej chĺpky na pokožke. Otáča sa k nemu. Jeho ruky cíti všade. Hroty bradaviek ho jemne šteklia v dlaniach. Bozkáva jej krk, prsia, bruško. Ona si opäť vychutnáva rastúce vzrušenie. Cíti jeho bozky na podbrušku. Inštinktívne roztiahne stehná od seba. Cíti jeho dych vo svojom rozkroku. Bozkáva jej mušličku plnú jeho semena. Ako ju líže, ona sa mu nadržane otvára. Jazykom jej prechádza po vlhkej škáročke, zdola nahor ku klitorisu a potom späť ku vchodu do jaskynky. Rukami jej podoprie stehná. Chuť a vôňa jej milostných štiav a jeho spermií sa mu miešajú v ústach a na tvári. Znovu zamieri ku klitorisu. Obkrúži ho jazykom i perami.

Už je úplne prebudená. On počuje jej vzdychy spomedzi pootvorených pier, keď z nej pije ich spoločný nektár. Ona mu prstami íska vlasy a pritláča si jeho tvár čoraz silnejšie do rozkroku. On ju podoprie oboma dlaňami pod jej krásnym oblým zadkom a dvíha si jej panvu ku svojim ústam ako čašu. Ona cíti jeho jazyk, ktorý preniká hlboko do nej, akoby chcel dosiahnuť až na dno a vysať z nej každú kvapku semena, ktoré tam pred chvíľou vystriekal. Jej dych sa zrýchľuje. Stále viac a viac … až nakoniec vybuchne. Vlny rozkoše ňou prechádzajú jedna po druhej. Znovu a znovu. Rukami zviera posteľnú bielizeň a chce, aby orgazmus trval naveky. Pička sa jej sťahuje a uvoľňuje. On sa jej nevie nabažiť. Líže šťavy, ktoré z nej tečú ako potôčik. Prežíva jej nekončiaci orgazmus spolu s ňou.

Slastne vyčerpaná opäť zaspáva. Uvedomila sa, že kým bude jeho milenkou, nikdy nebude potrebovať vedľa postele papierové vreckovky.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *