Iná masáž

Dlhý froté župan ju príjemne zohrieval. Sadla si pred neho na posteľ, otočená mu chrbtom. Ucítila jeho penis. Smeroval presne medzi jej polovičky. Ruky mala položené na stehnách. Nehýbala sa. Jednou rukou jej stiahol golier trochu nižšie a druhou jej prešiel po odhalenej štíhlej šiji nahor, smerom k vlasom zviazaným na jej temene. Pootvorené ústa priložil na odhalené miesto a pomaly a jemne jej svojimi perami a špičkou nosa kĺzal po jej šiji až k ušku. Vdychoval pritom jej vôňu.

Objal ju a vpredu jej rozviazal opasok. Rukami vkĺzol pod pootvorený župan. Dlaňami krúžil okolo jej pŕs, končekmi prstov jej jemne prechádzal pod prsníkmi smerom k podpazušiu. Chĺpky sa jej zježili. Jej bradavky reagovali. Keď po nich prešiel otvorenými dlaňami, cítil aké sú vztýčené. Cez župan cítila, ako mu v penise občas „cuklo“.

Pokračoval dlaňami po jej brušku smerom k lonu. Očakávala jeho ruky na svojom rozkroku. Keď však pokračoval ďalej na jej stehná, z pier jej vyšiel len tichý vzdych. Jeho dlane skúmali vnútornú časť jej stehien. Začalo jej byť horúco. Vždy, keď sa už mal dotknúť jej mušličky, jeho ruky sa vrátili a smerovali späť. Mala rada, keď sa s ňou hral.

Jednou rukou ju zatlačil, aby sa predklonila. Úplne ju zbavil županu. Ležala pred ním tvárou nadol. Vztýčený zadok jej podopierali mierne rozkročené kolená. Jej ruky vystreté vysoko nad hlavou sa dotýkali čela postele. Chrbát mala prehnutý ako mačka. S pôžitkom si užíval výhľad. Bola pred ním úplne odhalená. Končekmi prstov jej prešiel po zadnej strane stehien nahor. Zľahka sa dotkol jej mušličky. Položil jednu dlaň na jej kríže, pod ktorými sa naňho usmievala jej riťka a pootvorená pusinka. Dvoma prstami jej niekoľkokrát jemne prešiel po vonkajších pyskoch. Cítila, ako vlhne.

Po chvíli videl, ako jej po škáročke steká kvapka vzrušenia, ktorá mala každú chvíľu dopadnúť na posteľnú bielizeň. Končekom prsta ju zachytil a pritlačil späť na klitoris. Jemne zakrúžil a pokračoval medzi jej vnútorné pysky. Keď prišiel ku vchodu jej pošvy, bez odporu zasunul dnu celý prst. S úsmevom počúval jej tlmenú rozkoš ako jej chvíľu skúmal jaskynku. Masíroval ju chvíľu zvnútra a bozkával jej pri tom obe polovičky.

Potom z nej vytiahol mokrý prst a dotkol sa jej konečníku. Okamžite zareagovala. Riťka sa jej stiahla. Análny sex bol jednou z vecí, na ktoré bola už dávno zvedavá, no zároveň bola aj trochu vydesená myšlienkou, že by to niekedy skutočne urobila. Nebola pripravená na penetráciu konečníka. Zľahka začal prstom krúžiť okolo zadnej dierky. Jej zvierač sa pomaly uvoľňoval. Po chvíli si masáž začala užívať. Ešte viac sa prehla v chrbte a oboma rukami si roztiahla polovičky.

Vzrušoval ho pohľad na ňu. Jej tvár zaborená v perinách a jej zadok vystrčený vysoko k nemu. Ako za ňou kľačal, uvedomil si, že plachta pod jeho tečúcim penisom je mokrá. Namočil si vo svojich šťavách aj prst na druhej ruke a pokračoval v masáži jej análu oboma prstami. Už vzdychala nahlas. Striedavo jej prstami krúžil okolo análnej dierky a masíroval oblasť medzi konečníkom a vchodom do pošvy.

Bolo jej horúco. Nevedela ako dlho to trvá. Vnímala len rozkoš. Tento spôsob sa jej páčil. Zistila, že análna masáž je veľmi zábavná hra. Končekmi oboch prstov jej zatlačil po okrajoch análnej ružičky, ktorá sa mu medzi prstami ešte viac vypučila. Sklonil k nej tvár a jazykom ju začal hladkať. Jeho sliny po chvíli pokrývali celú dierku. Striedavo cítila jeho horúci výdych aj studený nádych. Niekoľkokrát jej zľahka poklepal bruškom prstov po konečníku. Potom jej ho opäť chvíľu dráždil jazykom a zvlhčoval slinami. Takto to viackrát zopakoval. Poklepávanie prstami a následné dráždenie jazykom. Nakoniec jej zľahka pritlačil konček prstu k dierke. Zostal úplne nehybne. Druhou rukou ju stále dráždil medzi konečníkom a pošvou.

Nevydržala to a sama sa pritlačila riťkou oproti jeho vystretému prstu. Cítila, ako sa jej zadná dierka otvára a prst do nej celkom vnikol. Chvíľu takto nehybne zostala. Vnímala nový pocit. Potom začala na prste pomaly jazdiť. Bez toho, aby z nej svoj prst vytiahol, otočil sa a ľahol si na chrbát, hlavou medzi jej kolená. Začal ju zospodu lízať. Prstom jej stále vnútri masíroval konečník. V druhej ruke zovrel svoj penis a začal masturbovať. Ešte chvíľu mu jazdila riťkou po prste a klitorisom po jazyku. Keď prišla k vrcholu, jeho ústa zaliali jej milostné šťavy. Takmer v rovnakom čase jeho penis explodoval. Semeno mu stekalo medzi prstami po penise a po miešku.

Po chvíli, sediac rozkročená na jeho tvári, mu pozerala do očí a držala v dlaniach jeho spánky. Ešte stále sa chvela, pretože jeho ústa boli stále prisaté k jej mokrej mušličke. Rozmýšľala, či by jej riťka zvládla aj jeho penis. Rozhodne to musí čoskoro zistiť.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *