Pyžamové nohavice

Pritúlil sa k nej pod paplón. Bol už nahý, no ona mala nohavicovú pyžamovú súpravu. Neznášal, keď mala nohavice. Rukou jej chcel vkĺznuť pod ne, no zadržala ho. “Otoč sa na chrbát” povedala. Aj keď trochu sklamaný, ale potešil sa, že ho čaká príjemné uvoľnenie.

Stočil sa na chrbát. Ona si položila hlavu na jeho rameno. Rukou ho začala hladkať na prsiach a na bruchu. Zavrel oči a vnímal jej dotyky. Dlaňou mu kĺzala po pokožke a on cítil ako sa jeho penis prebúdza. Rukou šla čoraz nižšie. Medzi stehnami ho striedavo dráždila na jednej aj na druhej strane.

Potom zamierila vyššie. Chytila ho zospodu za miešok. Prstami mu hladkala oblasť medzi semenníkmi a konečníkom. Jeho penis reagoval. Týčil sa do hora. Striedavo mu masírovala semenníky a penis od koreňa do jeho polovice. Dávala pozor, aby mu ešte nedráždila žaluď. Dlaňou mu naťahovala miešok smerom nadol. Jeho penis sa snažil rásť proti tomuto smeru.

Obkrúžila mu palcom a ukazovákom semenníky tesne pod penisom, aby zabránila ich samovoľnému vyzdvihnutiu. Trochu viac stiahla slučku z prstov a cítila, ako sa jeho miešok napol. Dlaňou druhej ruky ho jemne zo spodu dráždila.

On cítil, ako mu z penisu začínajú vytekať slzy vzrušenia. Jej dráždenie nebolo natoľko intenzívne, aby ho priviedlo k vrcholu. No čím viac ho takto dráždila, tým viac bol nadržaný.

Jej masírovanie sa spomaľovalo. Po chvíli jej ruka zastala držiac mu miešok stále v dlani. Cítil, ako mu penis kvapká na brucho. Po chvíli počul jej pravidelný dych. Uvedomil si, že zaspala. Nechcel ju zobudiť, no v tejto polohe to bolo preňho frustrujúce. Pocit semenníkov uväznených v jej nehybnej dlani a zároveň chuť pokračovať k vrcholu ho privádzali do šialenstva.

Dvoma prstami si sám začal dráždiť žaluď. Bol dostatočne mokrý, takže to šlo ľahko. Jeho pravidelné pohyby sa pomaly zrýchľovali. Ešte chvíľu a vyvrcholí. Zrazu precitla. Uvedomila si, že na zaspala, a že on masturbuje, kým ona mu stále drží semenníky. Na jeho dychu počula, že sa blíži k vrcholu. Opäť mu pomasírovala miešok a on explodoval. Raz, druhý krát, tretí …

Držiac stále jeho miešok, zobrala mu penis do úst a dôkladne ho očistila. Potom zlízala aj zvyšky semena z jeho tela. Nakoniec ho pobozkala tak, že mu svojim jazykom s príchuťou jeho vlastných spermií vášnivo vnikla hlboko do úst …

“Bol si zlý chlapec” povedala. “Nechcem, aby sa to nabudúce stalo opäť. Len ja môžem byť príčinou Tvojich orgazmov. Vieš, čo to znamená?” Vzápätí siahla do nočného stolíka a podala mu priehľadnú klietku na penis. “Nasaď si to!” Najprv si navliekol krúžok cez celé genitálie, potom nasunul tubu. Zamkla zámok, schovala kľúčik a podala mu hraciu kocku. Hra určí počet dní, počas ktorých bude jeho penis pod zámkom. Ak hodí menej ako ona, k jej číslu sa pripočíta rozdiel. Ak hodí viac ako ona, jej číslo sa neberie do úvahy. Ak obaja hodia rovnako, obe čísla sa sčítajú. Hodil 3. Ona 5. “Nebudem mať sex 7 dni?”, nariekal. “Pravdaže budeš. Akurát ti bude stačiť jazyk.”, odvetila.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *