Ružové polovičky

Ležala na bruchu a podopierala sa lakťami. Na svojom iPade čítala erotické články. Bola taká zahĺbená, že ho sotva vnímala. Posadil sa k nej na posteľ a pohladil ju po zadku. Nereagovala. Krúživý pohybom ju hladkal striedavo po pravej a po ľavej polke. Zavrela tablet. Stále lakťami podopretá zvesila hlavu dole a zatvorila oči. Mala krásny zadok.

Ťlapol ju. Len toľko, aby to nebolelo. Znovu jej ho hladkal. o chvíľu opäť TĽAP. Jeho ruka dopadla na jej zadok a zopárkrát ju krúživým pohybom pohladiľa. TĽAP! A znovu krúživý pohyb. A znovu TĽAP … po chvíli plácania cítila na prekrvenej pokožke horúco. Nezvyšoval silu plácania, len skracoval interval. S každým dopadom jeho dlane bol pocit intenzívnejší.

Nevedela, či je to bolesť, alebo vzrušenie. Uvedomila si, že pri tom vlhne. Vystrela ruky a zaborila tvár do perín. Jeho ruka neprestávala dopadať na jej zadok. Prehla sa viac v rieku, aby sa mu viac odovzdala. Údery dlane sa posunuli o niečo nižšie. Dopadali na miesto medzi zadkom a stehnom. Bola vzrušená.

Mohlo ísť už asi o 30. úder, keď jeho dlaň zostala po dopade na nej dlhšie a krúživým pohybom ju hladkal na mieste, kde ju predtým plácal. Jej zadok bol v ohni. Jej broskynka vlhká.

Premiestnil sa medzi jej kolená, oboma rukami jej nadvihol boky a pritiahol si ju. Špičkou penisu si otvoril jej pičku a vkĺzol do nej až po semenníky. Zhlboka sa nadýchla. Vedela, že to nebude trvať dlho a urobí sa. Len dúfala, že on vydrží čo najdlhšie a dopraje jej viacnásobný orgazmus …

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *