Mučivé vzrušenie …

Ležala na brušku. Prehnutá ako mačka sa jej riťka dvíhala nahor. S pravým zápästím zamknutom v jednej strane pút. Čakala, aby sa s ňou pohral. Bola nadržaná. Chcela, aby si ju vzal tak, ako si bude želať. Hľadela mu priamo do očí. Za anjelskými očami sa skrývala nenásytná kurvička. Svojim pohľadom mu hovorila, aby ju najprv čo najviac vydráždil … a potom poriadne vyšukal. Neponáhľal sa. Kochal sa pohľadom na ňu. Šatkou jej previazal oči. Končekmi prstov jej pomaly prešiel medzi lopatkami pomaly až k zadku. Pokračoval ďalej jemne celou dlaňou medzi polkami k pičke až mal jej klitoris v strede dlane. Trochu pritlačil na jej otvorený rozkrok a nehybne si vychutnával teplo, ktoré jej z nej sálalo. Po chvíli jej chytil obe zápästia a za chrbtom jej uzamkol putá aj na ľavej ruke. Chytil jej vlasy do chvosta a druhou rukou ju opäť začal krúživými pohybmi hladiť po oboch jej guľatých polovičkách. Spomedzi jej pier bolo počuť slabé vzdychy. Kĺzal dlaňou cez zadok znovu k jej pičke.

Ukazovákom a prstenníkom po vonkajšej strane pyskov a prostredníkom priamo nad škáročkou. Keď špičkou dosiahol klitoris, zľahka sa ho dotkol a opäť kĺzal späť, no prostredník pritom viac pritlačil do škáročky. Jednou rukou ju stále držal za vlasy a druhou jej kĺzal po pičke hore – dole. Cítil ako začína vlhnúť. Jej dych sa zrýchlil. Jej vzdychy boli o čosi intenzívnejšie. Neprestával ju dráždiť. Nezrýchľoval, ani nespomaľoval. Pravidelne po nej kĺzal. Čim dlhšie, tým mal prsty mokrejšie.

Vždy o čosi viac pritlačil špičkou prstu na klitoris a na zlomok sekundy tam zostal o čosi dlhšie. Cez šatku na očiach nič nevidela. O to intenzívnejšie vnímala ostatnými zmyslami. Tiekla od vzrušenia. Pri ďalšom pohybe vkĺzol ohnutým prostredníkom do jej pošvy. Kým do nej prostredníkom striedavo vnikal a vychádzal von, jeho ukazovák a prstenník jej stále zvonku masírovali vonkajšie pysky. Chcel ju dnes potrápiť o čosi dlhšie. Chcel, aby sa triasla od mučivého vzrušenia. Až kým ho nebude prosiť o slastné uvoľnenie. Dnes si bude musieť od neho orgazmus vyžobrať …

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *