69 (z jeho pohľadu)

Ležal na chrbte. Oči mal zavreté a bol uvoľnený. Kľačala vedľa neho a skláňala sa nad ním. Cítil, ako mu jednou rukou masíruje semenníky. Ako mu s citom naťahuje miešok a stíska vajíčka. Občas mu končekmi prstov prešla pod mieškom smerom ku konečníku a späť. Citlivé miesto znásobovalo jeho pôžitok. Druhou rukou ho držala za koreň penisu. Jazykom mu oblizovala obnažený žaluď . Vždy, keď ho nasala hlbšie, cítil príjemné teplo jej úst.

Jednu ruku jej položil na jej zohnutý chrbát. Dlaňou jej kĺzal dole k zadku a naspäť. Cítil jej hebkú pokožku. Občas skĺzol medzi jej polkami až k mušličke. Končekmi prstov jej ju pohladkal. Mraučala ako spokojná mačička. Pradenie a hmm-kanie vychádzajpce z jej hrdla cez ústa, v ktorých mu láskala jeho penis, ho príjemne vzrušovalo.

V jeho veku by si takto dokázal užívať slasť, ktorú mu poskytovala, nekonečne dlho. Po jej niekoľkých vrcholoch však teraz chcel už slastné uvoľnenie aj on. “Chcem ťa pri tom lízať.” povedal. Na chvíľu ho prestala fajčiť a presunula svoj rozkrok nad jeho tvár. Jej pička sa na neho usmievala z bezprostrednej blízkosti jeho úst. Objal ju okolo pása a dlane jej položil na polovičky.

Pritiahol si ju až k ústam. Musela už cítiť na svojom rozkroku jeho horúci dych. Jemne jej pobozkal vonkajšie pysky. Jazykom jej ich začal hladkať. Špičkou jej zľahka prechádzal po škáročke, ktorá sa mu sama otvárala. Kĺzal od klitorisu, nahor medzi vnútornými pyskami, cez vchod do pošvy až k riťke. Niekoľkokrát to zopakoval. Potom ju lízal striedavo po celej dĺžke škáročky hore – dole. Cítil, ako ho pritom masíruje na semenníkoch a saje penis.

Kombinácia vzájomného dráždenia stupňovala jeho vzrušenie. Ako ju lízal, vždy na chvíľu vnikol špičkou jazyka do jej pošvy. Ako mu spracovávala penis a jeho vzrušenie sa stupňovalo, snažil sa jazykom do nej vniknúť stále hlbšie. Tesne pred vyvrcholením ju svojimi ústami už rýchlo a silno šukal. V okamihu, keď ho zasiahol orgazmus, zasunul jazyk čo najhlbšie do jej pičky a vnútri ním krúžil, až kým jeho vrchol nedoznel. Penis, miešok aj brucho mal celé lepkavé od svojho semena. V ústach mal chuť jej štiav a v nose vôňu jej rozkroku. Omladol o niekoľko rokov.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *